0:3

Naši střelci
nikdo

Zhodnocení zápasu:

Vstup do tohohle zápasu se nám zle nevyplatil. Prakticky první vážnější střelu na naší branku , která navíc mířila až z poloviny hřiště před naším gólmanem tečoval soupeř a ačkoliv míč značně zpomalil, Majer ho nezachytil a bylo to 0:1. V dalších minutách jsme se dlouho drželi a dokonce jsme měli i několik nadějných šancí ke vstřelení gólu. Velmi blízko mu byl třeba Benda, jenže jeho střela mířila do brankáře a Kottink o pár minut později k naší smůle netrefil branku. Když už to vypadalo, že utkání v poklidu dohrajeme jen s minimálním rozdílem, přišel druhý smolný moment. Kopačka Jakuba Teplého velmi smolně lízla střelu a poslala ji na druhou stranu než kam náš brankář skákal. Na konečných 0:3 nakonec pro soupeře upravil útočník, který si s naší obranou pohrál jako kočka s myší a své představení zakončil střelou pod padajícím Majerem.
Jan Kottink:

Do turnaje jsme nevstoupili nejlíp,. od AC Spatra jsme dostali 0:3, odpovídá podle tebe výsledek předvedenému výkonu?
Ze začátku jsme hráli ve velkým tempu ale po prvním gólu to s náma šlo z kopce. Oni vystřelili 3x a z toho dali 3 góly. My jsme za zápas moc nevystřelili takže nemůžeme čekat góly. Ani moc vyložených šancí jsme neměli. Takže 3:0 je určitě spravedlivý výsledek.

V čem se tento soupeř odlišoval od těch na které jsme narazili v kvalifikaci?
Určitě hráli víc dopředu a přesně stříleli. My jsme jenom kazili nahrávky a střela skoro žádná která by letěla na bránu. A i herně byli lepší, věděli o sobě a přesně si nahrávali tudíž nám dali 3 branky. Hráli víc fotbalově a byli ve všech směrech lepší. Kdybysme hráli od začátku s nějakou taktikou tak to mohl být vyrovnanej zápas, ale my vůbec nevěděli co máme hrát. V žádném ze 3 zápasů jsme nevěděli co hrát. Já osobně jsem s tímto výsledkem počítal

Kteří dva naši hráči byli v tomhle utkání nejlepší?
V tomhle zápase nebyl nikdo kdo by vynikal. Takže tentokrát nebudu jmenovat nikoho v poli, můžu akorát pochválit brankaře který i přes 3 branky vytáhl hodně nebezpečných střel.